Kongres American Heart Association w Orlando, Stany Zjednoczone (2007)

Krystyna Knypl

Wspaniała wyprawa za ocean po najnowszą wiedzę kardiologiczną, w najznakomitszym towarzystwie, połączona z przygodami, które nie każdemu dziennikarzowi medycznemu przynosi los. Tak było! Ameryką powiało już na lotnisku w Amsterdamie, gdzie była wypustka przedstawicieli amerykańskich pograniczników. Pan strzegący granic, kieruje pytanie do naszej trzyosobowej delegacji: kim jesteście dla siebie? Wiedząc, że w rozmowach takich należy mówić prawdę, odpowiadam w imieniu członków delegacji: jesteśmy kolegami z pracy, Pan pogranicznik: a kiedy widzieliście się ostatni raz prywatnie. Ja: prywatnie nie spotykamy się regularnie. Pan pogranicznik: Wy nie jesteście kolegami, WY ROBICIE  RAZEM BIZNES!!! Kurtyna!

Orlando 1

 Wszystkie moje podróże do obu Ameryk opisałam w monografii "To jest Ameryka!" Na fotografii stoję sobie "obluzowana" - jak mawiała moja pacjentka - przed wejściem na obrady kongresu AHA w Orlando.

Cała monografia jest pod linkiem

 https://gazeta-dla-lekarzy.com/images/gdl_biblioteka/bibl_gdL_tojestameryka.pdf

A propos kontaktów prywatnych czy służbowych to wczoraj kontaktowałam się via messenger z szefową naszej delegacji, która czasowo przebywa  w Paryżu i konsultowała się ze mną odnośnie zwiedzania tego wspaniałego miasta, między innymi wizyt w restauracjach. Wybrałyśmy trzy: Le grand Cobert, Le Procop oraz Polidor.

Opis podróży także pod linkiem

https://modnediagnozy.blogspot.com/2017/03/konferencja-prasowa-field-american.html

Krystyna Knypl

GdL 11 / 2021

Link do wszystkich moich podróży zagranicznych

https://gazeta-dla-lekarzy.com/index.php/ogwiazdkowane/51-artykuly-redaktor-naczelnej/1497-moje-podroze-zagraniczne-prywatne-oraz-sluzbowe